Moskitiery Lattari

Moskitiery Lattari

Moskitiery rolowane wraz z unikalnym systemem do samodzielnego montażu

Moskitiery firmy Lattari –wykonane są z niezwyklej trwałości włoskich profili aluminiowych. Posiadają one oznakowanie „CE” – co oznacza, ze zostały dopuszczone do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej, przeszły wszelkie wymagane badanie techniczne, jak również objęte są stałym nadzorem nad jakością produktu.

Wszystkie elementy do produkcji moskitiery sprowadzane są bezpośrednio z Włoch, począwszy od profili do ich produkcji, wykonanej w specjalnej technologii siatki przeciw-owadom, jak również elementów wykończeniowych, wykonanych z największą precyzją i dbałością o estetykę.
Oferowane na rynku polskim moskitiery nie różnią się niczym, od produktu sprzedawanego przez firmę Lattari we Włoszech oraz Europie Zachodniej. Moskitiery Lattari sprzedawane na rynku polskim cechują się najwyższymi z możliwych parametrami technicznymi, doskonale zabezpieczają wnętrza przed inwazja insektów, dostępem alergenów oraz kurzu. Ogromną zaletą produktu, jest wyjątkowa wytrzymałość na silne podmuchy wiatru.

Moskitiery montuje się od strony zewnętrznej, bezpośrednio do wnęki okiennej. Siatka przeciw-insektom zwijana jest do kasety za pomocą mechanizmu sprężynowego.

Moskitiery Lattari posiadają unikatowy system sprzęgła wraz z możliwością regulacji szybkości zwijania siatki. Dzięki temu, moskitiery zwijają się bezszelestnie, w końcowym etapie – nie uderzając o element mocujący kasety. Firma Lattari z niezwykłą dbałością o komfort użytkowania swoich produktów – wyeliminowała w ten sposób typowy defekt podobnych produktów – nieprzyjemnego uderzania w trakcie zwijania siatki.

Nasze moskitiery wyposażone są w szczotki umieszczone w kasecie, prowadnicach oraz listwie dolnej, które mają podwójną funkcję:

 • Zapobiegają przedostawaniu się nawet najmniejszych insektów;
 • Przytrzymują siatkę moskitiery i nie pozwalają na jej oderwanie się nawet w wypadku bardzo silnego wiatru.

Siatka przeciw insektom zwijana jest do kasety za pomocą mechanizmu sprężynowego.

Moskitiery Lattari posiadają unikatowy system umożliwiający ich SAMODZIELNY MONTAŻ. Teleskopowo wysuwane końcówki kasety oraz prowadnic dopasowują się do otworu okiennego. Do zamocowania moskitiery wystarczy mały klucz ampułowy – aby zablokować otwór okienny. Jest on oczywiście dostarczany wraz z zakupionymi moskitierami.

Oferowane moskitiery produkowane są w dwóch wersjach:

 • Moskitiery pionowe – stosowane do okien;
 • Moskitiery poziome – zalecane do montażu w otworach drzwiowych.

Niezwykłe walory techniczne, estetyka wykonania, a przede wszystkim niesamowita prostota montażu, oferowanych przez firmę Lattari moskitier, docenione zostały na terenie całej republiki Włoskiej, gdzie cieszą się ogromnym powodzeniem. Z wielka skutecznością chronią wnętrza przed wszelkimi insektami.

Moskitiery Lattari – kilka słow o zaletach

 • Ponadprzeciętna jakość oferowana za przystępną cenę;
 • Niesamowicie prosty montaż, który decyduje o tym, że bez najmniejszego kłopotu można zamontować produkt we własnym zakresie. Przy minimum chęci nie ma potrzeby znalezienia odpowiedniego „fachowca”;
 • Stylizowane linie, które doskonale komponują się z nowoczesną, jak również i z klasyczną architekturą;
 • Brak potrzeby dokonywania jakichkolwiek zabiegów konserwacyjnych. Materiały z których wytwarzane są moskitiery, nie ulegają wpływowi szkodliwych warunków atmosferycznych;
 • Łatwość użytkowania;
 • bezszelestne zwijanie;
 • łatwość zamawiania i dokonania pomiarów;
 • unikalny system teleskopowy wybacza nam nawet kilkucentymetrowe „pomyłki” w dokonaniu pomiarów.