Dlaczego moskitiery?
Gryzie Cie coś?
Pobyt na łonie natury mogą nam uprzykrzyć rożne małe stworzenia: pełzające, gryzące i bzyczące. Niektóre bywają niebezpieczne, inne tylko uciążliwe. I właściwie nie wiadomo co gorsze….
Najgorsze jednak, jest to, kiedy te wszystkie łatające paskudztwa, próbują wedrzeć się do naszych mieszkań. Nie przebierają w środkach: w każdym nawet najbardziej zasłoniętym oknie, czy tarasowych drzwiach, znajdą tajemne przejście… by w końcu dobrać się do naszej skóry… brrrr!
Namiętnie kłują nas komary, z upodobaniem, szukają miejsca na naszym ciele osy, czy wreszcie, nie odstępują nas obrzydliwe muchy, nie pozwalając nawet na chwile zapomnieć o milionach bakterii, które mają na swoich licznych odnóżach – po prostu ohyda.
Absolutnie nie można pominąć ulubieńców wszystkich pań i dziewczynek w rożnym wieku – długonogich i wielkobrzuchych pajęczaków. W zasadzie nie wiadomo nigdy do końca, czy one właściwie mieszkają w naszych domach, czy też, z jakichś sobie wiadomych tylko powodów, postanawiają letnią porą, udać się na wycieczki… wprost to naszych łóżek. Makabrrrrrra.
Wydaje się, że na tych wszystkich intruzów nie ma żadnego sposobu, aby zniechęcić ich do naszego towarzystwa. Środki chemiczne – w zasadzie odpadają, bo trucie domowników rzadko bywa przyjemnością, bieganie z pantoflem w ręce tez bywa męczące…
Cóż więc robić?! Gdzie szukać ratunku?!
Założyć moskitiery! Najlepiej szczelne, z dobrego tworzywa, z wysokiej jakości siatką, która nie rozrywa się przy silniejszych podmuchach wiatru. Moskitiery – solidne i nowoczesne, łatwo rolujące się, nie robiące przy tym przeraźliwego hałasu, a te w drzwiach – wygodnie się rozsuwające.
Jakie moskitiery? Moskitiery Lattari – solidne i nowoczesne, a przy tym estetyczne. Moskitiery, które w każdej chwili, bez najmniejszego problemu można zwinąć, czy rozsunąć, jeśli nie ma potrzeby ich używania.
Moskitiery w wielu sytuacjach są wręcz niezbędne, chronią bowiem wnętrza pomieszczeń, nie tylko, przed jakże uciążliwymi owadami łatającymi, ale też zatrzymują większość pyłków roślinnych, czy większe skupiska zarodników grzybów.
Ma to wielkie znaczenie, w zapobieganiu atakom alergicznym na podłożu roślinnym, w przypadku astmy oskrzelowej, która niezwykle często ma swoje podłoże w alergiach roślinnych.